Tänapäeval on e-poe valmistamine pea lahutamatuks osaks oma äri edendamisel. Täisfunktsionaalse e-poe valmistamine on sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka neid tooteid tellida ja nende eest koheselt tasuda.

Eriti suurt potentsiaali omab e-pood rahvusvahelise suunitlusega müügikanalina, mille klientide arv on kohalikust turust palju laiem.

Meie leiame, et e-pood peab olema just selline, kus iga klient tunneb, et just seda veebipoodi ta otsiski. Sellisele järeldusele jõuab Teie klient ainult siis kui e-pood tundub ja ongi kvaliteetne,turvaline,mugav kasutada ja palju detailset infot koondav.

Mitmed tänapäeva ettevõtted on läinud juba üle ainult e-poe peale. E-poe eeliseks on ka see, et see on ööpäevaringselt avatud. Kõik ostud saab klient mugavalt sooritada olenemata kellaajast ja asukohast. E-poe haldajale on poe pidamine soodne ja väikeste püsikuludega.

E-pood peab olema lihtne ja võimalikult automatiseeritud. Üldjuhul on e-poest ostmise protsess lihtne ja kõik see on automatiseeritud:

*             Tellija valib omale sobiliku kauba ja lisab selle ostukorvi
*             Ostukorvis saab ta toote arvu suurendada ja vähendada ja samuti tooteid eemaldada
*             Kui ta on sisselogitud tulevad tema andmed ja tarneaadress juba automaatselt
*             Kõikide andmete põhjal genereerib süsteem ettemaksuarve
*             Tellija tasub pangalingi kaudu või krediitkaardiga
*             E-poe pidaja näeb halduses tellimust ja samuti saab ta e-mailiga teate.

 

Meie pakume oma e-poodidele kõiki pangalinke ja samuti einevaid mooduleid mis on seotud erinevate kullerite ja posti ettevõtetega ja lihtsustavad tarneid.

Oma kogemuste põhjal saame Teid nõustada ja sovitada erinevaid lahendusi ja võimalusi mida võiks/peaks üks korralik e-pood sisaldama/võimaldama.

 

 

 

 

Meeldis või pakkus huvi?

Võta meiega ühendust kohe ja küsi rohkem infot

siit