Kodulehe optimeerimine ehk SEO on väga tähtis, kui soovid, et sinu veebisait oleks internetis leitav. Põhimõtteliselt tähendab optimeerimine veebilehe seadistamist otsingumootoritele. SEO eesmärgiks on saavutada otsingumootoritele optimeerides paremad positsioonid. Arvamus, et piisab vaid hea kodulehe,portaali või e-poe tegemisest ning kohe kõik kliendid tulevad Teie veebilehele. Vahel võib seda tõesti juhtuda aga üldjuhul see tänapäeval nii ei ole. Ja isegi kui nii juhtub, siis on see mööduv nähtus, sest sinu konkurendid optimeerivad oma lehe sinu omast üle.

Veebilehe loomine on alles pool esimest sammu internetiturunduses. Teine pool sammu saate tehtud kui optimeerite kodulehe otsingumootoritele.

Kodulehe tegemine on alles pool sammu internetiturunduse suunas. Teine pool sammust on kodulehe optimeerimine otsingumootoritele. Hästi tehtud SEO sisaldab külastajale informatiivset ja arusaadavat sisu. Sisutekst peab olema Teie tegevusvaldkonnaga haakuv ja kasutatud on vajalikke märksõnu.Kindlasti on soovitatav tellida SEO sama teenusepakkuja käest kellelt telliti veebileht, siis saab olla kindel, et kõik sujub tõrgeteta. Meie teeme koduleheküljed/portaalid ja e-poed nii, et esialgne kodulehe optimeerimine on tehtud ning hiljem saab juba sealt edasi liikuda.

Kindlasti ei ole SEO ühekordne tegevus. Ilma jätkuva optimeerimiseta tundub Google-le, et Teie veebileht ei paku klientidele enam huvi, ning langetab selle otsingutulemustes allapoole.

Kuna optimeerimisega ei saa kõikide kodulehel olevate toodete/teenustega otsingumootori esilehel olla, siis soovitame kasutada ka Google AdWords`i.

Eesmärk on saavutada otsingumootorites paremad positsioonid Teie ettevõttele vajalike märksõnadega.

Meeldis või pakkus huvi?

Võta meiega ühendust kohe ja küsi rohkem infot

siit