Pakume oma klientidele väga kvaliteetseid, toimivaid ning kaasaegseid veebilahendusi. Kõik meie kodulehed/portaalid on koostöös kliendiga läbimõeldud ja kasutajasõbralikud. Lisaks kodulehtedele, teeme ka e-poode ja portaale. Meie käest Teile vajaliku veebilehe tellimisel võite olla kindlad kvaliteedis ja tugevas klienditoes. Meie tehtud töö on kvaliteetne, kasutajasõbralik ning vastab tänapäeva standarditele.

Hea kodulehe loomeprotsessi on kaasatud ka klient! Kliendil on visioon ja meie nõustame klienti, kuidas ehitada kerget ja arusaadavat navigatsiooniloogikat. Selgitame kliendi täpsed vajadused ja vastavalt nendele loome sisuhalduse koos korraliku veebilahendusega.

Meie ulatusliku kogemustepagasiga meeskonna eesmärgiks on pakkuda lihtsaid, töökindlaid ning paindlikke lahendusi oma klientide igapäevaste ning erakorraliste infotehnoloogiliste ärivajaduste rahuldamiseks.

Oma suurimaks väärtuseks ja eeliseks peame pikaajalist töökogemust mitmepalgeliste infosüsteemide ning kasutajakeskkondade arendamisel ja haldamisel ning võimet pakkuda kliendi soovide elluviimiseks paindlikke ning jätkusuutlikke lahendusi.

 

Meeldis või pakkus huvi?

Võta meiega ühendust kohe ja küsi rohkem infot

siit