KVALITEETSED TRÜKITÖÖD MÕISTLIKU HINNAGA!
Trükime trükitooteid nagu:

Ajakirjad                              Brožüürid                            Dokumendikaaned

Flaierid                                 Kleebised                            Plakatid

Raamatud                            Reklaamlehed                    Postkaardid

Visiitkaardid                       Voldikud                              Ümbrikud

Jpm

Trükised mängivad ettevõtte maine kujundamises olulist rolli, andes oma osa esmamulje loomisel ettevõttest kliendile, koostööpartnerile.Pakume oma klientidele trüki täisteenust – andke meile teada oma soovitud lõpptulemusest ja lubage meie sõbralikul personalil Teid nõustada.

Kui vaja, viime trükitavad failid üle vektorgraafikasse või kujundame need ise vastavasse formaati ümber. Teie erisoovidega saame arvestada vaid siis, kui olete neist eelnevalt meile teatanud.

Samuti pakume tootelahendusi ka tähtpäevadeks ja erinevateks üritusteks – postkaardid, kutsed, tänukirjad, tunnistused. Lisaks trükkimisele aitame leida teie ideele ka sobiva kujunduslahenduse.

Microsofti programmid nagu Word, Excel ja PowerPoint ei sobi trükiettevalmistuseks. Vajadusel aitame Teil ümber kujundada ka Microsoft Office’i (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx) vormingus tehtud tööd professionaalse kujundustarkvaraga. Ümberkujundamisel ei pruugi tulemus olla identne originaaliga.

Väiksemad trükifailid saate meile saata E-mailile: info@smartsoft.ee

Juhul kui trükifail on läbi E-maili saatmiseks liiga suured, saate E-maili teel meilt ftp-serveri andmed. Ftp serverisse sisselogides saate oma failid kergesti üleslaadida.

Juhul kui trükifail on läbi E-maili saatmiseks liiga suured, saate E-maili teel meilt ftp-serveri andmed. Ftp serverisse sisselogides saate oma failid kergesti üleslaadida.

Kujundamisel kiidame heaks järgneva tarkvara: Macromedia FreeHand, Adobe Illustrator, Adobe PhotoShop, QuarkXPress, Adobe InDesign, Corel Draw. Samuti võib failid esitada PDF-, EPS- või PSD-vormingus.

Meeldis või pakkus huvi?

Võta meiega ühendust kohe ja küsi rohkem infot

siit